СОДРЖИНА

Марти и Док ги доведуваат во ред Мекфлајови во 2015 г., но дома во Хил Вели во 1985 г. наоѓаат нови проблеми што ги принудуваат да се вратат повторно во 1955 година за да ја поправат иднината.

Слики

Враќање во иднината IIВраќање во иднината IIВраќање во иднината IIВраќање во иднината IIВраќање во иднината IIВраќање во иднината IIВраќање во иднината II

Осврти


Nema recenzija
ПРЕПОРАКИ
 • Таинствен остров (2012)

  денес
  image
  Адаптација на познатиот роман на Жил Верн. Дејствието започнува во текот на Граѓанската војна во Америка, во времето кога во Ричмонд владеат гладот и смртта. Пет...
 • Ко то тамо пева (1980)

  денес
  image
  Dotrajalim autobusom firme „Krstić i sin“, za Beograd kreće grupa putnika. Svako od njih ima neodložne razloge da što pre stigne u prestonicu. Proleće je 1941....
 • Индијанец (2009)

  денес
  image
  Кус, момче од речиси осум години, сака да личи на својот совршен татко, типичен Холанѓанин, но тоа воопшто не е лесно, бидејќи Кус е дете посвоено од Перу, низок...
 • Крокодили од предградието 2 (2010)

  sutra
  image
  Безгрижен одмор, прв занес и ново, не било какво седиште - животот на бандата Крокодили би можел да биде совршен, доколку не би дошло до некои чудни настани што...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: polica privatnosti.