СОДРЖИНА

Марти и Док ги доведуваат во ред Мекфлајови во 2015 г., но дома во Хил Вели во 1985 г. наоѓаат нови проблеми што ги принудуваат да се вратат повторно во 1955 година за да ја поправат иднината.

Слики

Враќање во иднината IIВраќање во иднината IIВраќање во иднината IIВраќање во иднината IIВраќање во иднината IIВраќање во иднината IIВраќање во иднината IIВраќање во иднината IIВраќање во иднината IIВраќање во иднината IIВраќање во иднината IIВраќање во иднината II

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Ајкула (1975)

  денес
  image
  Импресивна авантура на Стивен Спилберг за огромна бела ајкула која пристигнува на бреговите на плажа во Нова Англија и опустошува сè со крвавите напади на пливачите.
 • Галактичка пустоловина (1999)

  денес
  image
  Четири пуне године, посада свемирског брода „Заштитник“ облачила је своје униформе и одлазила на узбудљиве, а често и опасне задатке у свемиру – а онда је...
 • Резервите (2006)

  денес
  image
  Гас, Ричи и Кларк се тројца слабаци кои минале многу време како резерви на клупа кога биле мали. Сега добиваат втора шанса. Откако Гас и Кларк го спасуваат синот...
 • Фанови (2009)

  денес
  image
  Година је 1998. и обожаватељи у цијелом свијету нестрпљиво ишчекују приказивање филма „Ратови звијезда И“. Али за Ерица, Линуса, Хутцха и Wиндоwса, ријеч...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.