СОДРЖИНА

ЕмилИ има сина Паула ког је добила у једној од безбројних краткотрајних авантура с успутним мушкарцима. Својом опсесивно-посесивном љубављу одваја га од остатка света и помно гради њихов властити свет у ком нема места за друге. Како дете одраста, расте и њен страх да ќе га изгубити

Слики

ЉубавникЉубавникЉубавникЉубавникЉубавникЉубавник

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Ѓавоље створење (1943)

  петок
  image
  Прича о браќи близанаца доктора, и када један убије другог, који се враќа из мртвих као вампир, уз помоќ свога помоќника...
 • Американска жена (2018)

  петок
  image
  Животот на Деб се менува засекогаш кога нејзината ќерка тинејџерка мистериозно исчезнува. Таа мора да го одгледува својот внук и да се справува со проблемите што...
 • Двобој (2016)

  петок
  image
  Тексас, 1887: Место полно со насилство, митови и легенди. Абрахам Брент (Вуди Харелсон), познат како Пророкот, владее со градот Маунт Хермон како со култ....
 • Самрак: Млада месечина (2009)

  петок
  image
  Едвард ја напушта Бела по нападот во кој речиси го губи животот. Во својата депресија, влегува во уште една тешка врска, овој пат со блискиот пријател, Џејкоб Блек.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.