Оценка на корисникот: 5.6/10
(178 гласови)

Слики

ДоговорДоговорДоговорДоговорДоговор

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Значка на честа (2015)

  image
  Двајца детективи за наркотици се под истрага откако едно дете е убиено за време на насилно запленување дрога…
 • Избеганата порота (2003)

  image
  Поротник однатре и жена однадвор манипулираат судски процес во кој е вклучен голем производител на оружје.
 • Чиста формалност (1994)

  image
  У овом мрачном, кафкијанском криминалистичком трилеру, Жерар Депардје глуми Онофа, чувеног писца који у последње време живи повучено и не објављује ништа. Једне...
 • Патиштата на дрогата (2000)

  image
  Во Мексико, во близина на границата со САД, двајцата полицајци Хавиер (Б. дел Торо) и Маноло (Џ. Варгас) пресретнуваат камион којшто се чини дека превезува...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.