poster

The Christmas Takeover

Like Father, Like Santa (1998)

Режисер: Michael Scott

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 4.1/10

СОДРЖИНА

When a boy writes to Santa asking to see more of his father, who is preoccupied with making money and doing business deals, he is captured by Santa's helpers and he learns how much his family means to him.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Божиќна заврзлама (2018)

  денес
  image
  Двоје самохраних родитеља случајно замијени играчке у трговини, па морају удружити снаге како би спасили Божиќ.
 • Децата од Дуранго (1999)

  Утре
  image
  Четири деца во напуштено рударско окно случајно откриваат портал за патување низ времето. Волшебното патување ги води на Дивиот Запад, во светот на крадците,...
 • Огнена стихија (2005)

  Утре
  image
  Неконтролиран пожар станува најголемиот во сезоната и загрозува илјадници хектари земја. Среде пожарот има ранч на кој се наоѓаат огромен број на егзотични...
 • Четири деца и Нештото (2020)

  Утре
  image
  Приказната следи четири деца на семеен одмор во Корнвол. На плажата среќаваат суштество наречено Псамид со моќ да остварува желби. Исто така се среќаваат и со...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.