СОДРЖИНА

Легендарни маскирани осветник је опет са нама!!! Антонио Бандерас и добитница Оскара Кетрин Зита Џонс се враќају са још више акција, пустоловина и узбуѓења у овом експлозивном наставку!! Зоро се налази пред досад највеќим изазовом јер креќе у коначну битку за спас два савеза: свог брачног, а и државног, пре него што буде прекасно!!!

Слики

Легендата за ЗороЛегендата за ЗороЛегендата за ЗороЛегендата за ЗороЛегендата за ЗороЛегендата за ЗороЛегендата за ЗороЛегендата за ЗороЛегендата за Зоро

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Ент-мен (2015)

  денес
  image
  Вооружен со суперкостум кој има неверојатна можност да го смали но и да му ја зголеми силата, крадецот Скот Ланг мора да му помогне на својот ментор д-р Хенк Пим...
 • Ip Man 4: The Finale (2019)

  денес
  image
  Ip Man has to travel to San Francisco to find a new school for his son who just gets expelled. When he attempts to get a recommendation letter from the Chinese...
 • Ѕвездени патеки: Од другата страна (2016)

  денес
  image
  Од режисерот Џастин Лин и продуцентот Џ. Џ. Абрамс пристигнува еден од акционите филмови со најдобри критики годинава. Одејќи на спасувачка мисија во длабоката...
 • Код судбине (2009)

  денес
  image
  Капсула, који садржи предвиѓања ученика, за вријеме отварања нове школе 1958. закопана је на школском посједу. Умјесто цртежа, једна дјевојчица предала је...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.