рејтинг: 6.0/10
Оценка на корисникот: 8.33/10
(61 глас)

СОДРЖИНА

Легендарни маскирани осветник је опет са нама!!! Антонио Бандерас и добитница Оскара Кетрин Зита Џонс се враќају са још више акција, пустоловина и узбуѓења у овом експлозивном наставку!! Зоро се налази пред досад највеќим изазовом јер креќе у коначну битку за спас два савеза: свог брачног, а и државног, пре него што буде прекасно!!!

Слики

Легендата за ЗороЛегендата за ЗороЛегендата за ЗороFoto: RTL / © 2005 Columbia Pictures Industries, Inc.Foto: RTL / © 2005 Columbia Pictures Industries, Inc.Foto: RTL / © 2005 Columbia Pictures Industries, Inc.Foto: RTL / © 2005 Columbia Pictures Industries, Inc.Foto: RTL / © 2005 Columbia Pictures Industries, Inc.Легендата за ЗороЛегендата за ЗороЛегендата за ЗороЛегендата за ЗороЛегендата за ЗороЛегендата за ЗороЛегендата за ЗороЛегендата за ЗороЛегендата за ЗороЛегендата за ЗороЛегендата за ЗороЛегендата за ЗороЛегендата за ЗороЛегендата за ЗороЛегендата за ЗороЛегендата за ЗороFoto: RTL / © 2005 Columbia Pictures Industries, Inc.Foto: RTL / © 2005 Columbia Pictures Industries, Inc.Легендата за ЗороЛегендата за ЗороЛегендата за ЗороЛегендата за ЗороЛегендата за Зоро

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Утрешнината никогаш не умира (1997)

  image
  Медиумскиот могул Елиот Карвер (Џонатан Прајс) планира да предизвика војна меѓу Кина и Велика Британија за да ја комплетира својата глобална медиумска империја....
 • Торнадо (1996)

  image
  Џо Хардинг лансира направа што може да собира податоци од центарот на торнадо. Нејзиниот поранешен сопруг, Бил, пронаоѓачот на машината, ѝ се придружува во ловот...
 • Робин Худ: Почетоци (2018)

  image
  Како млад човек полн со идеали, заминува во крстоносните војни, каде доживува разочарување, но станува искусен војник. По враќањето назад, го онерасположува...
 • Бијег из џунгле (2021)

  image
  Дјецу која покушавају пронаќи несталог оца нападају опасне животиње - но поступно увиѓају да је на дјелу нешто пуно злокобније.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.