СОДРЖИНА

Снимљено према истинитој причи, овај застрашујуќи трилер се заснива на језивим догаѓајима у вези са убиством, које се догодило унутар Пресидија, једне од најстаријих и најчаснијих америчких војних база.Иако се чини да је жртва случајна, попис осумљичених је дугачак, од очигледних до необјашњивих, покреќуќи тако истагу са шокантним резултатима које нико није могао да предвиди

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Anti-Social (2015)

  image
  Two brothers, Dee, an anarchic street artist, and Marcus, an armed robber on a crime wave, deal with wanting to get away from society.
 • Добриот татко: Приказната за Мартин Мекнил (2021)

  image
  Главниот обвинител рекол: „Тоа беше речиси совршено убиство...“. Ова е вистинит криминалистички трилер за еден познат хирург кој всушност бил психопат што си ја...
 • Казино (1995)

  image
  Сем Ротстин викан Ејс (Р. Де Ниро) е управител на една од најголемите коцкарници во Лас Вегас. Кога еден ден влегува во својот автомобил, експлодира подметната...
 • 400 удари (1959)

  image
  За своето филмско деби Франсоа Трифо, критичар кој стана режисер, црпи инспирација од своето проблематично детство. Во филмот „400 удари“ игра Жан-Пјер Леод во...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.