СОДРЖИНА

Иако повеќето татковци ги поминуваат деновите работејќи, Кам (Марк Рафало) најчесто си игра, готви или работи на некое негово хоби. Додека закрепнува од еден нервен напад, неговата сопруга Меги (Зои Салдана), која е шворц и има премногу обврски, оди да студира економија надвор од државата, во надеж дека ќе создаде подобар живот за себе и за семејството. Кам се согласува да се грижи за младите ќерки и набргу веќе не знае каде му е главата. Во следните 18 месеци, додека Меги брза за да дипломира, тој полека учи како да се грижи за ќерките и за себе. „Бескрајно бела мечка е смешен и емотивен портрет за тоа како родителите и децата се чуваат едни со други.

Слики

Sony Pictures TelevisionSony Pictures TelevisionSony Pictures TelevisionSony Pictures TelevisionSony Pictures TelevisionSony Pictures TelevisionSony Pictures TelevisionБескрајно бела мечкаБескрајно бела мечкаБескрајно бела мечкаБескрајно бела мечкаБескрајно бела мечкаБескрајно бела мечкаБескрајно бела мечкаБескрајно бела мечкаБескрајно бела мечкаБескрајно бела мечка

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Малиот маж (2006)

  понеделник
  image
  Џуџето крадец Калвин се преправа во бебе за да врати еден украден дијамант скриен во домот на една двојка без деца. Но циничниот Калвин открива дека животот како...
 • Како снег за Божиќ (2019)

  понеделник
  image
  Лијам и Сара се долгогодишни соперници и градоначалници на две соседни гратчиња. Кога и двете гратчиња неочекувано влегуваат во финалето на натпреварот за град со...
 • Клуб среќно разведених (2020)

  понеделник
  image
  Забавна комедија о двојици цимера који се покушавају забавит након развода. Бен је девастиран када његова супруга затражи развод. Док су сви њихови пријатељи на...
 • Глумац (2011)

  понеделник
  image
  Радња филма одвија се од 1927. до 1931. г. и прича почиње у том раздобљу када неми филм одлази у историју, а замењује га звучни. Пратимо Џорџа Валентајна, велику...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.