СОДРЖИНА

Несмасниот полициски бирократ Марвин Манж (Роб Шнајдер) добива многу неочекувани нови физички способности кога е спасен при една несреќа од страна на ексцентричниот д-р Вајлдер, кој тајно го поправа телото на Марвин со делови од животни. По операцијата, Марвин нема сеќавање и изгледа нормално, но однатре тој не знае кој животински инстинкт ќе му исплива на површината. Откако намирисува еден шверцер на дрога, Марвин станува херој, но работите стануваат покомплицирани кога се запознава и се вљубува во Рајана (Колин Хаскел), поранешна екологистка, која сега е доброволец во едно локално засолниште за животни. Кога на сцена стапува инстинктот на пума кај Марвин, доаѓа до хаос, не само во засолништето туку и во локалната месарница. Кога животните во него почнуваат да надвладуваат, светот на Марвин станува сѐ подив и понепредвидлив.

Слики

Sony Pictures Television/ColumbiaЖивотнотоЖивотнотоЖивотнотоSony Pictures Television/ColumbiaSony Pictures Television/ColumbiaSony Pictures Television/ColumbiaSony Pictures Television/ColumbiaЖивотнотоЖивотнотоЖивотнотоЖивотнотоЖивотнотоЖивотнотоЖивотнотоЖивотнотоЖивотнотоЖивотнотоЖивотнотоЖивотнотоЖивотнотоЖивотнотоЖивотнотоЖивотнотоЖивотнотоЖивотнотоЖивотнотоЖивотнотоЖивотното

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Буквално сѐ (2015)

  image
  Советот на вонземјани одлучил целосно да ги уништи луѓето на Земјата, но пред самиот крај ќе им дадат шанса на Земјаните да ја докажат својата вредност. Случајно...
 • Гости из галаксије (1981)

  image
  Роберт је писац СФ романа који открије да може да материјализује своје мисли. Као последица тога, на Земљу стиже група ванземаљаца предвоѓена стаменом Андром,...
 • Промашен филм (2008)

  image
  Филмот ги следи згодите и незгодите на група млади, кои бараат засолниште една судбоносна ноќ. По пат ќе им се случат секакви непогоди: пад на астроид, торнадо,...
 • Мултиплицирање (1996)

  image
  Што да правите кога немате доволно време во денот? За градежниот инженер Даг Кини, одговорот доаѓа од еден клиент. Да се клонира себеси! Работите се полесни со...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.