poster

Хер Марриед Ловер (1999) = А Цлеан Килл

Her Married Lover (1999)

Режисер: Roxanne Messina Captor

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
Оценка на корисникот: 5.7/10
(208 гласови)

СОДРЖИНА

Кејти Грифин је очајно заљубљена у Ричарда Менхарта и започиње аферу са њим. Када је Ричардова жена убијена у саобраќајној несреќи, Кејти саопштава да је Ричард крив. Приликом испитивања он тврди да је невин. Његова реч против њене. Где је истина?

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Белешки за еден скандал (2006)

  image
  Перипетиите во оваа приказна се забележани во дневникот на Барбара Ковет (Џуди Денч), доминантна и осамена професорка која има строг однос во училницата на едно...
 • Дволичност (2009)

  image
  Џулија Робертс и Клајв Овен играат љубовници и корпоративни шпиони кои заедно прават измама и крадат пари од своите конкурентски компании. Но, во корпоративната...
 • Последње завоѓење (1994)

  image
  Бриџит (Линда Фијорентино) жели све и то одмах, без обзира на цену и последице. Тај порив нагнао ју је да побегне са милион долара новца од дроге. Њен муж Клеј...
 • Телефонска говорница (2002)

  image
  ТЕЛЕФОНСКА ГОВОРНИЦА е филм за она што се случува кога одговарате на телефонска говорница, а гласот од другата страна ви кажува дека ако ја затворите телефонската...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.