рејтинг: 5.7/10
Оценка на корисникот: 8.2/10
(71 глас)

СОДРЖИНА

Продолжение на познатиот акциски трилер во кој улогата на елитната машина за убивање повторно ја игра Џејсон Стејтам.
Најопасниот убиец на светот Артур Бишоп помислува дека го оставил зад себе својот живот како убиец, но токму тогаш неговиот најголем непријател ја грабнува љубовта на неговиот живот. Сега тој е приморан да патува низ светот за да изврши три тешко остварливи убиства и да го направи она што најдобро го знае - да изгледаат како да се несреќни случаи.

Слики

Механичарот: ВраќањеМеханичарот: ВраќањеМеханичарот: ВраќањеМеханичарот: ВраќањеМеханичарот: ВраќањеМеханичарот: ВраќањеМеханичарот: ВраќањеМеханичарот: ВраќањеМеханичарот: ВраќањеМеханичарот: Враќање

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Специјалци (2003)

  image
  Двајца полициски ветерани (Самјуел Л. Џексон и Колин Фарел) се здружуваат со двајца новаци кои патролираат по улиците (Мишел Родригез и Л. Л. Кул Џеј) за да го...
 • Платеник: Прошка (2015)

  image
  Искусни оперативац је ангажован да убије нарко дилера Камала, за кога се сумња да покушава да прода поверљиве информације о томе да се профит од хероина дели...
 • Брзи и бесни 9 (2021)

  image
  Франшизата „Брзи и бесни“ продолжува со своите високо октански вртежи, а режисерот Џастин Лин се враќа и составува ѕвездена актерска екипа за да го тестира...
 • Брзи и бесни 2 (2003)

  image
  Пол Вокер се враќа во светот на високо-октанските улични трки, овој пат пренесувајќи пратка со „валкани“ пари за еден сомнителен бизнисмен (Кол Хаусер). „Брзи и...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.