poster

Права оставштина

The Ultimate Legacy (2016)

Режисер: Joanne Hock

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.9/10
Оценка на корисникот: 5.75/10
(4 гласови)

СОДРЖИНА

Саможиви младиќ мора постати савјестан и промијенити се како би добио насљедство. Након што се носио с трагичним догаѓајима и опасностима у властитој обитељи, Јасон Стевенс сада мора покушати помоќи пријатељу у сличној ситуацији...
Филм је наставак филмова "Тхе Ултимате Гифт" и "Тхе Ултимате Лифе".
"Тхе Ултимате Легацy" темељи се на роману "Тхе Гифт оф а Легацy" Јима Стовалла.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Земја на живите мртовци (2009)

  четврток
  image
  Колумбо (Џеси Ајзенберг) се навикнал да бега од она што го плаши. Талахаси (Вуди Харелсон) не се плаши од ништо. Ако се исплаши, ќе го претепа тоа што го...
 • Бездна (1989)

  четврток
  image
  Екипа цивилних ронилаца која ради на «Дипкору», прототипу станице за подводно бушење нафте, против своје воље је приморана да пружи услуге Морнарици САД у акцији...
 • Крикот на бувовите (2006)

  четврток
  image
  Млад човек се сели од Монтана во Флорида со своето семејство каде што е принуден да се вмеша во тепачка за да заштити популација загрозени бувови.
 • Полициско куче (2008)

  четврток
  image
  Кога татко му на Роби бива убиен на полициска должност, момчето се чувствува осамено и напуштено. Еден ден тој го пронаоѓа Марлоу, полициско куче и стар пријател...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.