рејтинг: 6.1/10

СОДРЖИНА

Боби, њујоршки џепчија кој насекаде се претставува како брокер, ја предизвикува судбината кога ќе украде значка од њујоршки
детектив, поради незадоволството на манипулативниот дилер на украдените работи. Играјќи ја оваа опасна игра на мачка и глушец, Боби го наоѓа уште еден голем предизвик: врска за една ноќ, со девојка по име Луси. Три месеци после жешката заедничка ноќ, Луси му соопштува дека е бремена.
Наеднаш, два потполно различни света се судираат еден помеѓу друг, што БОби го тера да размисли за животот до тој момент. Во градот кој некогаш тој бил незабележителен, Боби сега е прилично познат и баран.

Слики

Цигари на парчеЦигари на парчеЦигари на парче

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Ти, јас и Дупри (2006)

  денес
  image
  За нововенчаната двојка, Карл и Моли Питерсон, животот не може да стане поубав кога почнуваат да го живеат својот брачен живот.
 • Изврсни крокодил Данди (2020)

  денес
  image
  Легенда биоскопских хитова Крокодил Данди након успешне каријере жели да ужива у заслуженој пензији. Након много просјачења и преклињања од стране његовог агента,...
 • Синоптичар (2005)

  денес
  image
  Дејв е популарен синоптичар во Чикаго, каде што неговата кариера оди добро додека неговиот личен живот оди надолу. Атрактивна понуда за работа го принудува Дејв...
 • Божиќна љубовна приказна (2017)

  денес
  image
  Шарлота Мартон е млад, стечаен управник кој сонува за ширење на хоризонтот, како на бизнис, така и на приватен план. На крајот од декември, париската правна...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.