СОДРЖИНА

Денис мисли дека во летниот камп ќе најде совршено засолниште. Но мора да се соочи со децата што ги мрази и другарите на Гил Хенри кои го малтретираат. Обидот за кражба на Денис завршува како катастрофа. Кога ќе пристигне во кампот, ќе го запознаат со неговиот партнер Џил-Хенри, разгалено детиште. Денис ќе мора да се соочи со несаканата работа како инструктор, но и да соработува со партнерот.

Прегледи


Нема Прегледи
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.