Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Вонземјанин против предатор (2004)

  image
  Визуелно атрактивни окршај две ванземаљске расе је почео! Ко год победи, једно је сасвим јасно: људска раса ќе изгубити. Прича почиње када богати индустријалац...
 • Ридиковите хроники (2004)

  image
  Бараниот криминалец Ридик пристига на планетата Хелион и треба да се бори против инванзивната империја на Некромонгерите, армија што планира да ги смени или убие...
 • Скокач (2008)

  image
  Научно фантастичниот трилер скокнува во нов свет со СКОКАЧ, кој ги започнува епските авантури на еден човек кој открива дека ја поседува возбудливата способност...
 • Борбен брод (2012)

  image
  Радња филма, базираног на стратешкој игри Баттлесхип, врти се око меѓународних поморских снага које изненада бивају увучене у жестоку битку са ванземаљцима, који...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.