Оценка на корисникот: 7.1/10
(257 гласови)

СОДРЖИНА

Единствената опсесија на Џонатан е музиката на Бах. Последното што му требаше е долго изгубената внука, барем мислење така пред да дојде 11-годишната Фени со својот твор Брокула. Сирачето Фени има неверојатен поглед кон животот и носи хаос и љубов во организираниот но осамен живот на нејзиниот вујко.

Слики

Бах и БрокулаБах и БрокулаБах и БрокулаБах и БрокулаБах и БрокулаБах и БрокулаБах и БрокулаБах и БрокулаБах и Брокула

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Градоначалничката слаткарка (2011)

  image
  Мери е необразована малограѓанска пекарка, мајка на три деца и прекрасна домаќинка. Нејзиниот рутински живот ќе биде разнишан во моментот кога нејзината ќерка ја...
 • Хлор (2013)

  image
  Семејство од предградието се обидува да го сочува животот на висока нога во претерано материјалистичкото друштво Нова Англија. Кога климактеричната сопруга ќе го...
 • Рента дете (1995)

  image
  Меѓутим, ова идеја у почетку неќе бити добро прихваќена од стране локалног становништва, али знатижеља и време, учиниќе да наизглед миран део града постане право...
 • To the Beat!: Back 2 School (2020)

  image
  Competition becomes fierce in the sequel to the hit teen comedy To The Beat as twins Mackie and Mia plus their arch rival and former neighbor Avery, along with...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.