рејтинг: 4.9/10
Оценка на корисникот: 1.5/10
(2 гласови)

СОДРЖИНА

Неузвраќена љубав поремеќене младе студентице медицине према својем професору постаје још чуднија након што она почне његовати његову супругу.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Добре дојде дома (2018)

  image
  Брачен пар, кој се обидува да ги среди разнишаните односи, поминува викенд во одморалиште сместено во руралните краишта на Италија. Набрзо ќе станат жртви на...
 • Измама (2006)

  image
  Свештеникот Тед и неговата сопруга Емили се, навидум, совршен пар. Иако Емили го обожава својот сопруг, таа забележува дека веќе тој не ѝ обрнува внимание. Откако...
 • Момчето од соседството (2015)

  image
  Џенифер Лопез ја игра Клер Питерсон, средношколска наставничка по книжевност која се обидува повторно да започне да излегува на љубовни состаноци откако се...
 • Stalked by My Doctor: The Return (2016)

  image
  Dr. Beck, who has changed his name, saves a young teenage girl drowning in Mexico, whom he falls in love with. As always, there are some complications in his way,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.