СОДРЖИНА

Џон је сурови, ситни лопов који бежи од грешне прошлости. На путу му се наѓе Луис, тинејџер без родитеља, који невољно постаје његов саучесник у пустоловини на ауто-путу, која укључује пљачку, оружје и превару. Џонов усамљени и одметнички начин живота ускоро га сустиже, па се мора суочити са властитим демонима и одлучити је ли такав живот још увек исправан за њега и Луиса.

Слики

Изгубљени путИзгубљени путИзгубљени путИзгубљени пут

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Мајор Баук (1951)

  денес
  image
  Поред леша непознатог човека, за којег четници тврде да је мајор Баук, Баукова мајка се сеќа његовог детињства проведеног у напорном раду, штрајковима и сукобима...
 • Џејмс Бонд 007: Шпионот Кој ме Сакаше (1977)

  денес
  image
  Британскиот супер шпион Џејмс Бонд (Роџер Мур) се обединува со секси руската агентка Ања Амасова (Барбара Бах) за да го поразат мегаломаничниот магнат Карл...
 • Џек Хантер и потрагата поехнатоновата гробница (2008)

  денес
  image
  Џек Хантер има состанок со Лиз Џонсон, опетаривец на НСА, која му објаснува дека обелискот со угаритски симболи, кој е во Египет го пронашла д-р Лена Халстром, ги...
 • Открив шпион (2020)

  денес
  image
  My Spy го следи Џеј Џеј, цврст оперативец на ЦИА(Дејв Баутиста) чиј ранк е поништен и се наоѓа на милост и немилост во рацете на 9-годишно девојче, Софи чија...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.