СОДРЖИНА

„Вајс“ е филм што не треба да го пропуштите, класичен акциски филм исполнет со забава.
Брус Вилис се појавува во улогата на Џулијан Мајклс, а научно-фантастичниот трилер ја следи приказната за врвното одморалиште Вајс во кое гостите можат да ги остварат своите најлуди соништа со роботи кои изгледаат како луѓе. Кога роботката (Ембир Чилдерс) ќе стане свесна за себе и ќе избега, ќе се најде во оган помеѓу платените убијци на Џулијан и полицаецот (Томас Џејн) кој сака да го затвори Вајс и еднаш засекогаш да го запре насилството.

Слики

ВајсВајсВајсВајсВајсВајсВајсВајсВајсВајс

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Почеток (2010)

  image
  Почитуваниот режисер, Кристофер Нолан („Темниот витез“) предводи меѓународна актерска екипа во филмот „Почеток“, оригинална научно-фантастична акција која нè води...
 • Снегмагедон (2011)

  image
  Када мистериозни странац донесе необичан божиќни поклон породици Милер, они ни не сумњају да безазлени украс поседује огромну разорну моќ. Унутар стаклене куглице...
 • Xxx 2 - The State Of The Union (2005)

  image
  Агент Аугуст Гибонс од затвор го извлекува бившиот маринец Даријус Стоунд, новиот агент во програмот хХх, за патување во Вашингтон, каде ќе мора да влезе во траг...
 • Месечев Пад (2022)

  image
  Тајанствена сила избацује Месец из орбите око Земље и шаље га у судар са животом какав познајемо. Са само неколико недеља пре удара и светом на ивици уништења,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.