рејтинг: 5.2/10

СОДРЖИНА

Кога Рајан Чемберс е убиен на Нова Година, главна сомнителна е Валери Мас, чиј живот се превртел наопаку кога дознала за двојниот живот на нејзиниот сопруг. Нејзината сила на карактерот и вербата ќе ја одржат во моментот кога двојниот живот на нејзиниот сопруг се заканува да го уништо нејзиното семејство.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Како шиеш така и ќе жнееш: Мистериите на Аурора Тигарден (2018)

  денес
  image
  Семејната пријателка на Аурора, Попи, се враќа во градот за да почне нов бизнис. Кога Попи е најдена мртва, Аурора мора да го најде убиецот.
 • Мистериите на Аурора Тигарден: Игра на исчезнување (2018)

  денес
  image
  Внукот на Аурора и неговиот цимер исчезнуваат откако девојката на цимерот е најдена мртва. Со помошта од своите пријатели, Аурора ја открива заверата која тргнала...
 • Лице анѓела (2014)

  денес
  image
  Аутор документарних филмова Томас (Даниел Брüхл) и новинарка Симон Форд (Кате Бецкинсале) истражују случај убиства младе девојке које је потресло читаву јавност....
 • Пут свиле: Тамна страна мреже (2021)

  денес
  image
  Тајна мрежа илегалне трговине у мрачним угловима 'дееп wеб'-а, претње, изнуде и наручивање убистава… Оснивач злогласног 'Силк Роад'-а је за само две године од...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.