СОДРЖИНА

Време е на празници! Дванаесетгодишните Маја, Рике и Oнa мрзеливо го поминуваат времето во Сајгон Хаус, виетнамскиот ресторан на Она. Ова лето немаат намера да мрднат ниту со прст. Одеднаш во локалот се појавува полиција и таму наоѓа скриена дрога. Постариот брат на Она оди во затвор. Девојките знаат дека тој е невин, но само откривањето на вистинските дилери може да го спаси од затвор. Ете проблем за решавање за Тинејџерските Ангели.

Слики

Ангели од асфалтотАнгели од асфалтот

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Пепелашка (2015)

  сабота
  image
  И покрај тоа што маќеата (Кејт Бланшет) и полусестрите ја малтретираат, веселата Ела (Лили Џејмс) решава да ја земе судбината во своите раце. Ќе гледаме и еден...
 • Зима до костију (2010)

  недела
  image
  У планинама Озарк, кланови живе по правилима које нико не сме да прекрши, све док једна тинејџерка не доѓе у безизлазну ситуацију. Када отац Ри Доли, који...
 • Декамерон: Територијата на Девиците (2007)

  недела
  image
  Филмот ги прикажува љубовните јадови на младите Фиренчани во италијанскиот селски крај додека чумата го пустоши нивниот град.
 • Јагуар (1996)

  недела
  image
  Три лика налазе се у хотелском лифту: Вану, индијански шаман, Кампана, његов преводилац и Перин, духовити коцкар и преварант. Вану проглашава Перина за...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.