СОДРЖИНА

Аустралија. Талентован тинејжер композитор Томи, машта да упише славну музичку школу Сyднеy Цонсерваториум оф Мусиц. Нажалост у том делу земље где живи тешко је наќи добру групу музичара. Једног дана дешава се нешто чудно у чему главну улогу су одиграле лубенице. Захваљујуќи томе дечак упознаје музички надарењих затвореника...

Слики

БРОУКЕН ХИЛ

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Welcome to Happy Valley (2013)

  image
  Two estranged sisters are forced to live together when they inherit their father's struggling horse farm. The strain of reconciliation and financial difficulties...
 • Солт-ен-Пепа (2021)

  image
  „Солт-ен-Пепа“ го прикажува патувањето на учениците од јавниот колеџ Квинсборо, Черил „Солт“ Џејмс и Сандра „Пепа“ Дентон додека тие влегуваат во светот на рапот...
 • Прочистување (2006)

  image
  Побожен блузер се зближува со дива жена која како жртва на сексуално насилство во детството насекаде бара љубов, но никаде не ја наоѓа.
 • Вените на светот (2020)

  image
  Таткото на Амра, Ердене, е водач на последните номади кои им се спротивставуваат на рударските компании кои копаат злато во монголските степи. Откако татко му...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.