СОДРЖИНА

Суз, која работи во клиника за убавина, се обидува да живее кул живот со нејзиниот сопруг италијанец. Се што и е потребно е нова кујна и се ќе биде совршено. Но само кога ќе остане бремена ќе открие дека заведувањето од нејзиниот маж не и припаѓа само нејзе. Во меѓувреме кујната е наместена од Нилер. Тој и неговата жена, Лизи, само што беа одобрени за посвојување. Лично поради сите причини Нилер е загреан за Суз. Сите се сигурни дека знаат што сакаат, и со кого сакаат - но како што судбината ќе одреди, излегува дека еден и единствен е најчесто во целост некој друг.

Слики

Една и единственаЕдна и единственаЕдна и единственаЕдна и единственаЕдна и единственаЕдна и единствена

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Шпијун лављег срца (2020)

  понеделник
  image
  Акциона комедија са Данијем Буном, познатом по комедијама „Породица из ноќне море“ и „Шкртица“ у главној улози. Филм прати Ромена, психолога који је фасциниран...
 • Дете по секоја цена (2018)

  понеделник
  image
  Иронично истраживање озбиљне теме - потешкоќа са којима се сусреќе пар у својим четрдесетим годинама у намери да постану родитељи.
 • Мажи што гледаат во кози (2009)

  понеделник
  image
  Новинар кој се обидува да се изгуби во романтиката на војната откако неговиот брак не успева, добива повеќе отколку што заслужува кога ќе се сретне со агент на...
 • Холмс и Вотсон (2018)

  понеделник
  image
  Легендарниот детектив Шерлок Холмс и неговиот партнер д-р Вотсон се врќаат во овој комичен осврт на книжевната класика. Тие ги користат своите неверојатни умови...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.