СОДРЖИНА

Џорџ Мареј не гледа ништо друго во животот, освен кон неговата свршеница Џејн. Жената сепак има мешани чувства во однос на бракот, со оглед на нејзиниот претходен брак со Даг кој и’ го има скршено срцето. Џорџ сака да се врати назад во времето, сè до моментот кога Џејн се мажи за својот поранешен сопруг. Неговата желба се исполнува. Џорџ одеднаш се враќа во времето и тоа на неколку дена пред бракот меѓу Џејн и Даг. Сега Џорџ мора да ја убеди жената дека токму тој е љубовта на нејзиниот живот и дека треба да се омажи за него. Секоја секунда е важна за да се вљуби во жената што ја сака, пред таа да ја направи најголемата грешка во својот живот.

Слики

Пред да кажеш „да“Пред да кажеш „да“Пред да кажеш „да“Пред да кажеш „да“Пред да кажеш „да“Пред да кажеш „да“Пред да кажеш „да“Пред да кажеш „да“Пред да кажеш „да“Пред да кажеш „да“Пред да кажеш „да“

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Татко на невестата (2022)

  image
  Били и Ингрид, кои се долго во брак, се изненадени кога нивната најстара ќерка Софија доаѓа дома во Мајами на посета. Но изненадувањата продолжуваат кога таа ќе...
 • Камил (2008)

  image
  Откако насила ќе се земат, Сајлас и Камила ќе тргнат на свадбено патување на Нијагарините водопади. Ако им пропадне бракот, младоженецот ќе се врати во затвор....
 • Лепо доба (2019)

  image
  Виктору, мушкарцу у шездесетим годинама живота, свет се окренуо наопачке када му Антоан, предузетник у успону, понуди да испроба јединствен и нови вид забаве....
 • Добро дошли у Марвен (2018)

  image
  Нико не очекује да се Марк Хоганкемп опорави од ужасног напада који брише сва његова сеќања. Састављајуќи комадиќе прошлости и садашњости, Марк пажљиво ствара...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.