рејтинг: 4.9/10
Оценка на корисникот: 7.55/10
(11 гласови)

СОДРЖИНА

Франклин Лазло очајан је човјек у великим новчаним проблемима. Када се одлучи за пљачку, таоци су му родјени отац, сопствена деца и јос неколицина клинаца из комсилука које је повео у сколу. У читавом хаосу који завлада у комбију, тата Даниел Миллер схвата да деца висе постују пљачкаса него њега, док су им за петама професионални пљачкаси и полиција.

Слики

ЦарпоолЦарпоолЦарпоолЦарпоолЦарпоолЦарпоолЦарпоолЦарпоолЦарпоолЦарпоол

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Чекајќи го Гафман (1996)

  image
  Речиси никој нема чуено за родниот град на надуениот, потенцијален бродвејски режисер Корки Сент Клер, Блејн во Мисури. Но Корки очекува Блејн да биде неговата...
 • Rain at the Beach (1984)

  image
  Zeno takes his sister and nephew, Alber, to the beach for a long overdue vacation, hoping to persuade Alber to break up from his actress girlfriend, Jeta,...
 • Ultimi della classe (2008)

  image
  Michele is the class dunce and proud of it. To make up for his shortcomings, his parents force him to take private lessons, and there he saw a magnificent young...
 • Вечера за шутраци (2010)

  image
  Тим е директор со голем потенцијал и конечно ја добива својата прва покана за „вечерата со идиоти“, месечен настан кој го организира неговиот шеф и во кој се...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.