poster

PLAVA SJENA

Two Shades of Blue (1999)

трилер | САД
Режисер: James D. Deck

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 2.4/10

СОДРЖИНА

Кад јој смјесте уморство заручника (Гарy Бусеy), Сусан Прице (Рацхел Хунтер), узима нови идентитет како би ухватила убојицу. Али умјесто одговора она бива уплетена у смртоносну мрежу пожуде и пријеваре коју плете тужитељица (Марлее Матлин) чија се сексуална опсесија опасним мушкарцем (Ериц Робертс) пријети отети контроли… Атрактивни топ модел и глумица Рацхел Хунтер ќе вас у овом вруќем трилеру оставити без даха.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Инострани дописник (1940)

  денес
  image
  Џони Џонс њујоршки репортер којег уредник шаље у Европу, јер је незадовољан текстовима који му оданде стижу. Џонијев први задатак је открити детаље тајног пакта...
 • Дина (2021)

  денес
  image
  Ова е сага за интергалактичкиот воин Пол Атрејд и неговиот месијански подем да го води својот народ и нивната борба за опстанок. Младиот херој ги води своите...
 • Најголемата битка (2018)

  денес
  image
  Според вистинската приказна, најхрабрата приказна на Втората Светска војна, никогаш претходно раскажана… Во текот на Втората светска војна, во невозможни услови,...
 • Извидничка авантура (2010)

  денес
  image
  Филм за растењето на група момчиња и девојчиња, кои се враќаат од кампување и гледаат дека нивниот мал град е под заседа од една прилично глупава група на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.