рејтинг: 5.1/10
Оценка на корисникот: 4.8/10
(6 гласови)

Содржина

Џо води једноставан и среќан живот. Има лепу вереницу и сигуран посао у фирми свог будуќег таста. Све је наизглед савршено... док његова омиљена неќака Норин не добије писмо у којем је обавештавају да је примљена на Харвард! То га обавезује да испуни давно дато и скоро заборављено обеќање да ќе се он постарати за школарину, уколико Норин упише добар факултет. Џо је очајан јер треба за 11 дана да сакупи 30.000 долара!

Слики

Пљачком до ХарвардаПљачком до ХарвардаПљачком до ХарвардаПљачком до ХарвардаПљачком до ХарвардаПљачком до ХарвардаПљачком до ХарвардаПљачком до ХарвардаПљачком до ХарвардаПљачком до ХарвардаПљачком до ХарвардаПљачком до ХарвардаПљачком до ХарвардаПљачком до ХарвардаПљачком до Харварда

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Хешер (2010)

  image
  По загубата на мајката, Т.Џ почнува да се одалечува од татко му и од целиот свет. Во неговата работилница ќе се всели металецот Хешер непоканет, кој животот ќе му...
 • Злосторството на Хенри (2010)

  image
  Откако ќе одлежи 3 години во затвор за грабеж на банка кое не го направил, Хенри Торн (Кијану Ривс) ќе реши навистина да го изврши грабежот. Дел од неговиот план...
 • Болничарката Бети (2000)

  image
  Комедија за една вдовица, која ја глуми Рене Зелвигер, опседната со една ѕвезда од ТВ спануца. Овој филм освои главна награда на Канскиот филмски фестивал.
 • Логан Лаки (2017)

  image
  Повратничкиот филм на славниот режисер Стивен Содерберг е приказна за браќата Џими и Клајд Логан кои планираат голем грабеж за време на легендарната трка на...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.