poster

Прогоњена Лора

I Can Make You Love Me (1993)

Режисер: Michael Switzer

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.2/10
Оценка на корисникот: 10/10

СОДРЖИНА

Прелепа млада ИТ техничарка Лора Блек запошљава се у Силицијумској долини почетком осамдесетих година на почетку своје каријере. Убрзо наилази на навист и љубомору својих колега, а на крају бива и малтретирана...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Агата и клетвата на Иштар (2019)

  денес
  image
  Агата патува во Багдад и дознава дека на наивниот млад архитект Макс му треба нејзината помош за решавање серија убиства во раскошната вила во која престојуваат.
 • Булевар Лондон (2010)

  денес
  image
  По отслужувањето на затворската казна, Мичел (Колин Фарел), има намера да води чесен живот, па наскоро се вработува како телохранител на ѕвездата Шарлот (Кира...
 • Досие Х: Сакам да верувам (2008)

  денес
  image
  Фокс Молдер и Дејна Скали работеле во ФБИ како партнери и меѓу нив се развил однос што довел до тоа да станат љубовници. Но тие сега веќе не се во ФБИ и започнале...
 • Агата и вистината за убивањето (2018)

  денес
  image
  Кумчето на Флоренс Најтингејл, нејзина истоименичка, го наоѓаат со скршен череп во возот за Хејстингс. Истрагата која следува е неуспешна. Негодувањето на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.