СОДРЖИНА

Током детињства то биќе појављивало се у мраку. Сада је на мети њен млаѓи брат, који доживљава узнемирујуќе, једнако необјашњиве догаѓаје који га излуѓују. Ребека мора открити истину о непознатом биќу како би спасила свога брата.

Слики

Када се угасе светла

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Минјан (2020)

  петок
  image
  Кога во 1980-тите Њујорк брзо се менува, еден тинејџер, руски Евреин, се бори со својот идентитет, вера и сексуалност кои изгледаат непомирливи сè додека не се...
 • Пакао на земљи (2016)

  петок
  image
  Наша јунакиња Лиз (Дакота Фаннинг), прелепа је, добра и борбена. Прогони је осветољубив свештеник (Гуy Пеарце) - опасан фанатик и њен уврнути непријатељ. Меѓутим,...
 • Берлин капут (1981)

  петок
  image
  За тројицу младих партизана, Митра, Косту и Марка, дани победе и обнове ќе представљати романтично и драматично време пуно искушења, снова и чежњи. Митар ќе,...
 • Големата убавина (2013)

  петок
  image
  Филмот го отсликува декадентниот и извештачен свет на високата буржоазија во Рим, во чиј виор е Џеп Гамбардела, тажен 65 годишен писател и новинар. Овој плејбој и...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.