СОДРЖИНА

Елизабет је ексцентрична самохрана мајка две тинејџерке у руралној Џорџији раних '80-их. И Елизабет има тајну. Веќ дуже време одржава везу с Ником, који живи на Лонг Ајланду. Када одлучи да се пресели, Мама ќе девојкама реќи истину.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Forgive Us Our Debts (2018)

  image
  A man struggling under the crushing weight of debt must work as a tax collector to pay off his creditors.
 • Врски (2020)

  image
  Неапол, рани 1980-ти. Некогаш среќниот брак помеѓу Алдо (Луиџи Ло Каскио) и жена му Ванда (одличната Алба Рорвахер) е нарушен една вечер кога Алдо признава,...
 • Gjurmë në dëborë (1984)

  image
 • Crawl (2012)

  image
  A stirring film, that won the Special Award at the Venice International Film Festival, tells the story about Martin and Gwen love. Two young people fall in love...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.