poster

My Son Is Innocent

My Son Is Innocent (1996)

драма | САД
Режисер: Larry Elikann

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.0/10

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Јама (2020)

  image
  10-годишниот Маркус мора да се приспособи на новиот живот со неговата строга баба на село. Откако Емилија, ќерката на соседот, изнесува некои навредливи забелешки...
 • Брод плови за Шангај (1991)

  image
  Овај ТВ филм настао је према мотивима романа "Самац у браку" Милице Јаковљевиќ, Мир Јам. Популарна списатељица Мир Јам нуди у свом роману слику брака у којем тек...
 • Сложувалка (2018)

  image
  Агнес (Кели Мекдоналд), потценета како мајка од предградие, ја открива страста за решавање сложувалки што неочекувано ја внесуваат во нов свет, каде што нејзиниот...
 • Љубовен посредник (2010)

  image
  Арик, тинејџер кој живее во Хајфи 1968 година, започнува да работи за Јанкеле Брид, стројник. Јанкеле е мистериозен човек, го преживеал Холокаустот, има...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.