рејтинг: 6.0/10
Оценка на корисникот: 7.96/10
(23 гласови)

СОДРЖИНА

Мајк и Дејв Стенгл се млади, авантуристички настроени журкаџии, кои понекогаш се ужасно нападни. Тоа може да го потврдат другите членови на семејството Стенгл. Па, кога сестра им Џини објавува дека ќе се мажи, семејството одржува состанок, барајќи Мајк и Дејв да донесат партнерки и тоа да бидат пристојни девојки! За да го исполнат барањето на семејството, Мајк и Дејв одат во најдобриот извор за пристојни девојки што го знаат, а тоа е „Крегслист. Тие ставаат оглас ветувајќи дека партнерките ќе добијат платено патување до Хаваи. Огласот се раширува и реакцијата е толку голема што Мајк и Дејв немаат избор освен да направат аудиција за кандидатките. Тие запознаваат фини девојки, намќорки, чудни девојки, параноични девојки, милитантки, близначки што бараат момчиња, девојки што се момчиња. Партнерките на кои не сметаа се Татјана и Алис. Тие ги наоѓаат браќата и ги шармираат за да победат и да им станат партнерки. Свадбите, но и Мајк и Дејв, повеќе никогаш нема да бидат исти.

Слики

Мајк и Дејв бараат женскиМајк и Дејв бараат женскиМајк и Дејв бараат женскиМајк и Дејв бараат женскиМајк и Дејв бараат женскиМајк и Дејв бараат женскиМајк и Дејв бараат женскиМајк и Дејв бараат женски

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Биг Стоун Гап (2014)

  петок
  image
  Прича се врти око транзиционе тачке у животу Аве Мариа Муллиган, срца њене заједнице у Аппалацхиан Моунтаинс у Вирџинији.
 • Момци у акцији (2010)

  петок
  image
  Они су младиќи, колеге и нису баш успешни код нежнијег пола њихових година. Због тога су, мало је реќи, очајни. Али, ствари се из корена мењају када открију да...
 • Џејк на квадрат (2013)

  петок
  image
  Режисерот се впушта во нов филмски проект, кој ќе му помогне да открие како ја уништил секоја врска во која некогаш бил.
 • Вечера во Америка (2020)

  петок
  image
  Еден панк рокер во бегство (Кајл Галнер) и една млада жена (Емили Скегс), која е под опсесија од неговата група, заедно одат на неочекувано е епско патување низ...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.