Оценка на корисникот: 7.7/10
(184 гласови)

СОДРЖИНА

Џенифер и Дени наоѓаат една прекрасната стара венчаница, но деталниот преглед покажува дамки од крв. Џенифер одлучува да дознае што се случило и да ја најде првата сопственичка, Хелен, која сега има 75 години. Наскоро Џенифер сфаќа дека Хелен, која е позната по добрината и добрите дела, воедно е и убиец, како и дека пред неа има избор дали ќе ја однесе пред лицето на правдата или ќе ја пушти да остане на слобода.

Слики

Мистерии на гаражната распродажба: ВенчаницаМистерии на гаражната распродажба: Венчаница

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Мистериите на Хејли Дин: Убиствена казна (2019)

  image
  Кога штотуку ослободениот убиец кој претходно бил затворен со помош на Хејли Дин е убиен, а пријателката на Хејли, јавната обвинителка Паулина Д’Орацио е обвинета...
 • Куќата на злото (2017)

  image
  Во најизвртената приказна на Агата Кристи, сомнителните околности околу смртта на богат патријарх ги истражува Чарлс Хејворд (Макс Ајронс), шпион кој станал...
 • Сметка без крчмар: Мистериите на Аурора Тигарден (2015)

  image
  Аурора Тигарден е библиотекарка, а воедно е и членка на клуб во којшто луѓето расправаат за убиства. Кога наследува куќа во која наоѓа човечки череп, таа одлучува...
 • Мистерии на гаражната распродажба: Убиство на плажата (2017)

  image
  Ени Винтерс веќе долги години купува антиквитети од Џенифер, а кога нејзиниот сопруг е најден мртов на плажа, изгледа како да умрел во несреќа. Но Ени не верува...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.