poster

Високи напон

High Voltage (1997)

Режисер: Isaac Florentine

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
Оценка на корисникот: 5.1/10
(118 гласови)

СОДРЖИНА

Када група младих људи одлучи да опљачка банку, схвате да су случајно открили параван за прање новца корејских трговаца дрогом. Тада мафијаши почну да их прогоне.

Слики

Високи напонВисоки напонВисоки напонВисоки напонВисоки напонВисоки напон

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Блиц (2011)

  image
  Детективот Том Брант добива задача да го спречи серискиот убиец, којшто убива само полицајци. Блиц е убиец што немилосрдно убива цајкани, а што е најлошо, остава...
 • Рација 2 (2014)

  image
  Веднаш по настаните од првиот дел на „Рација, Рама е присилен да се преобрази во полицаец на тајна задача за да ги заштити сопругата и детето. Работејќи во еден...
 • Специјална единица: Огнена бура (2011)

  image
  Откако заложник настрадува за време на задача, дечкото на жртвата, специјализиран владин агент, одлучува да им се одмазди на Пол Катлер и на неговиот оперативен тим.
 • Потреба за брзина (2014)

  image
  Након што му бивши партнер намести убиство које није починио, Тоби Маршал, заљубљеник у аутомобиле и улични тркач који мучи муку са новцем, проводи две године у...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.