poster

Зекослав мрква и страшна створења

Bugs Bunny's Creature Features (1992)

Режисер: Greg Ford, Terry Lennon

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.0/10
Оценка на корисникот: 1/10

СОДРЖИНА

У овом тродијелном анимираном филму испуњеном језивим авантурама омиљених анимираних јунака из свијета Лоонеy Тунеса, Зекослав Мрква наќи ќе се лицем у лице с бројним страшним, али комичним створењима! Хоќе ли Мрква показати колико је уистину храбар?

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Моето чудовишно семејство (2017)

  image
  „Моето чудовишно семејство" е адаптација на истоимениот бестселер на авторот Дејвид Сафиер („Берлин, Берлин“), преведен на 18 јазици и објавен во над 40 земји....
 • Принцезата Ема (2019)

  image
  Ема е осумгодишна принцеза која може да разговара со коњите. Овој талент го наследила од нејзината пра-пра-пра-пра-пра-баба, Карлота. Според легендата, Карлота со...
 • Барби -острвска принцеза (2007)

  image
  Прелепој младој жени Ро, која живи одсечено од света на идиличном острвцу, цео свет се мења када је принц авантуристичког духа одведе заједно са њеним крзненим...
 • Необични басни: Шоу на Златокоса и трите мечки (2008)

  image
  Златнокосата - неподносливата телевизиска ѕвезда се согласува да земе учество во реалити шоу. Девојката е принудена да заживее со три непослушни мечиња. Кога...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.