рејтинг: 4.6/10
Оценка на корисникот: 2/10

СОДРЖИНА

Брат и сестра, Лука и Мартина на путу су према Калифорнији. Безбрижно се возеќи кроз пустињски крајолик у кабриолету, заустављају се како би повезли аутостопере Шона и Џејмија. Наставак њиховог путовања полако се претвара у паклену авантуру: Шон и Џејми су у бегуству због убиства и оружане пљачке. Њих двоје не презају ни од чега, па ни од отмице Мартине, како би се спасили. У потрази за сестром, Лука се случајно повезује са лепом стриптизетом Шери, која је покушава да побегне од посесивног гангстера Зака. Следи невероватна авантура у којој Лука мора да избегне полицијске блокаде и надјача бруталног злочинца Шона како би спасио сестру

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Мистериите на Аурора Тигарден: Игра на мачка и глушец (2019)

  денес
  image
  Аурора се наоѓа на мета на еден убиец кој ѝ остава таинствени пораки и намерно ја предизвикува да се вклучи во една игра на мачка и глушец. Поради тоа што сѐ...
 • Товарот на вината (2014)

  денес
  image
  Успешниот адвокат Мич Броктон ќе предизвика несреќа, ќе побегне и зад себе ќе остави жртва. Покрај жртвата ќе го најдат Клинтон Дејвис, кој ќе биде обвинет за...
 • Високиот човек (2012)

  денес
  image
  Кога нејзиното дете ќе исчезне, мајката ќе ја истражи легендата за Високиот човек, суштество кое наводно киднапира деца.
 • Инспектор Торн: Спанко (2010)

  денес
  image
  Убиец ќе ја избере својата жртва на железничка станица и ќе ја следи до дома. Во исто време, полицијата ќе најде уште една жртва, убиена на ист начин и на истата...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.