СОДРЖИНА

Барби је једна просечна, гимназијалка са периферије града, која у своје слободно време највише воли да свира са својим другарицама Тијом и Кертни. Када је била у другом разреду гимназије, највеќе жеље су јој биле да њени другови из разреда препознају у њој узбудљиву, надарену девојку, која би желела да постане водитељ школског програма и да се забавља са Тодом, једним од најпопуларнијих момака.

Слики

Foto: SUPER RTLFoto: SUPER RTLFoto: SUPER RTLFoto: SUPER RTLFoto: SUPER RTLFoto: SUPER RTLFoto: SUPER RTLFoto: SUPER RTLFoto: SUPER RTLБарби дневникБарби дневник

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Опаку наопаку (2015)

  сабота
  image
  Растењето знае да биде тешко, па тоа не е исклучок ни за Рајли, која се преселува од Средниот Запад кога нејзиниот татко наоѓа нова работа во Сан Франциско. Како...
 • Тајниот агент Мјау (2018)

  сабота
  image
  Марни е мала, трнлива мачка која верува дека е волшебно дете. Таа живее како принцеза и добива се што ќе посака, бидејќи нејзината сопственичка - Росалинда ја има...
 • Monkey King: Hero Is Back (2015)

  сабота
  image
  The all-powerful Monkey King was imprisoned by the Gods for 500 years, but when a child releases him from his curse, the Monkey King must now save an innocent...
 • Тинејџерски нинџа желки (2007)

  сабота
  image
  Кога на светот му се заканува древно зло, четирите желки тинејџери мора да се здружат повторно и да се смират за да му се спротивстават.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.