рејтинг: 7.2/10
Оценка на корисникот: 8/10
(2 гласови)

СОДРЖИНА

Полицискиот началник Џеси Стоун си зема заслужен одмор и решава да го помине во Бостон, каде што наредникот во Одделот за убиства, Сидни Гринстрит, свесен за своето претходно искуство како детектив во Лос Анџелес, ја побарал неговата експертиза околу неколку стари случаи на убиство. Неговата полициска интуиција го води до еден случај што веќе бил затворен, но кога нешто му го привлекува вниманието, тоа го води до истрага полна со изненадувања, до чудни осомничени и до голема опасност.

Слики

Џеси Стоун: Изгубени во рајотЏеси Стоун: Изгубени во рајотЏеси Стоун: Изгубени во рајотЏеси Стоун: Изгубени во рајотЏеси Стоун: Изгубени во рајотЏеси Стоун: Изгубени во рајотЏеси Стоун: Изгубени во рајотЏеси Стоун: Изгубени во рајотЏеси Стоун: Изгубени во рајотЏеси Стоун: Изгубени во рајотЏеси Стоун: Изгубени во рајот

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Tainted Souls (2017)

  image
  A story that sees love and pay sex mix, crime and hope, tragic and comic, forming a variegated mosaic in which the periphery is a monstrous giant stranded on the...
 • Кум 3 (1990)

  image
  Во последниот дел од трилогијата „Кум“, остарениот дон Мајкл Корлеоне (Ал Пачино) се обидува да го легализира мафијашкиот бизнис и да се покае за минатите...
 • Утврдување на смртта (2002)

  image
  Како би побегнал од големите коцкарски долгови, одбивниот Рис Вилијамс одлучува да ја смисли сопствената смрт, со помош на долгогодишната сопатничка, сопругата...
 • Бевме Горди Воини (1994)

  image
  Потресна породична драма о животу једне маорске породице на Новом Зеланду. Џејк и Бет су брачни пар који, са њихово петоро деце, живе у предграѓу Окланда. Џејк...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.