рејтинг: 2.4/10
Оценка на корисникот: 4.5/10
(2 гласови)

СОДРЖИНА

Шестмина туѓинци ќе ја освојат главната награда на една од најголемите интернет компании. Три девојки и три момчиња ќе добијат платено сместување во една гламурозна куќа на плажа во Малибу, Калифорнија. Филмот е сатира на популарните американски реални шоуа...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Од 5 до 7 (2014)

  вторник
  image
  Пред хотелот „Сент Реџис во Менхетен, надежниот млад писател Брајан (Ентон Јелчин) ја запознава Ариел (Беренис Марлоу), софистицирана сопруга на еден француски...
 • Ловење лососи во Јемен (2011)

  вторник
  image
  Еден шеик, визионер, верува дека неговата страст по мирното хоби за ловење лососи може да ги збогати животите на неговите луѓе, па тој сонува да го донесе спортот...
 • Икбал и суперчипот (2016)

  вторник
  image
  Икбал и Силе се најдобри пријатели кои секогаш живееле еден до друг. На нивната улица следува урбано обновување. За таа работа, за жал, задолжени се Изел и Свајн.
 • Американска свадба (2003)

  вторник
  image
  Џим је коначно успео да сакупи храброст и запроси своју девојку Мишел, која је одушевљено пристала. Меѓутим, прави проблеми за Џима тек почињу, јер мора да...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.