рејтинг: 6.0/10
Оценка на корисникот: 6.4/10
(7 гласови)

Слики

Мали чудовиштаМали чудовиштаМали чудовиштаМали чудовиштаМали чудовиштаLionsgateLionsgateLionsgateLionsgateLionsgate

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Лудата ноќ во музејот: Тајната на фараонот (2014)

  image
  Замислете си да чекорите во светот на најраскошните музеи, каде што чудата и историјата на светот оживуваат. Тоа беше почетниот мотив на филмовите „Лудата ноќ во...
 • Мечето Падингтон (2014)

  image
  Филмот „Падингтон“ ги следи комичните авантури на младиот перуански мечок кој патува во Лондон во потрага по дом. Изгубен и осамен на станицата Падингтон, тој...
 • Астерикс на олимпијадата (2008)

  image
  За време на Олимписките Игри Брут, посвоениот син на Цезар, ќе се бори за срцето на убавата принцеза Ирина. Во Ирина исто така е вљубен еден од Галите -...
 • Мачор со шапка на д-р Сус (2003)

  image
  Конрад и Сели Валден су сами код куќе са својим љубимцем, рибицом. Напољу пада киша и јако им је досадно. Мистериозни незнанац закуца на њихова врата и потпуно...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.