СОДРЖИНА

Џими одлучује да напусти посао и да место оперативца замени местом инструктора како би огромно знање пренео на новајлије које приступе овој специјалној јединици. Али када његов партнер погине на задатку, Џими почиње да сумња да је бомбу направио управо један од његових бивших пријатеља. Током истраге, открива да се његова најгора ноќна мора вратила из прошлости...

Слики

БомбашБомбашБомбашБомбашБомбаш

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Саботажа (2014)

  image
  Елитен тим агенти на ДЕА врши рација во објект на нарко картел во Атланта и се соочува со голем отпор. Пленот што ќе го најдат се 200 милиони долари. Решаваат дел...
 • Бејрут (2018)

  image
  Mason Skiles had a great life as a diplomat in Beirut. He and his wife, Nadia, live in a beautiful house and have been mentoring a thirteen year-old Palestinian...
 • Nitro Rush (2016)

  image
  Years ago, Max made a mistake in his life. As he serves prison time, Max learns from the authorities that his son, Theo, now 17, has just been recruited by a...
 • Џокер (2015)

  image
  Ник Вајлд, телохранител и зависник од комар, тргнува во одмазничка мисија кога неговата пријателка ќе биде силувана. Она што Ник не знае е дека силувачот е син на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.