СОДРЖИНА

Кога Метс ќе најде пантолони со неограничено количество пари, сѐ ќе се смени. Сега тој може да купи сѐ што ќе посака, но не знае дека можни сили го следат...

Слики

Момчето со златни пантолониМомчето со златни пантолониМомчето со златни пантолони

Осврти


Nema recenzija
ПРЕПОРАКИ
 • Темен кристал (1982)

  денес
  image
  Кога Џен од племето Гелфлинг оди да го најде делчето што недостига од еден кристал, неговото опасно патување го носи лице в лице со чудовишта на секој чекор....
 • Izgubljen u Firenzi (2017)

  денес
  image
  Американец со скршено срце се затекнува во Фиренца, каде влегува во водите на локалниот опасен спорт, но и во канџите на заводливите локални жени.
 • Писмо за кралот (2008)

  Утре
  image
  Прекрасна приказна за вистинска љубов, пријателство, лојалност и храброст што се одвива во времето на ритерите. Шеснаесетгодишниот Тјури го одложува својот сон да...
 • СРЕЌНИОТ ТОМ (2009)

  Утре
  image
  Мисијата на Среќниот Том е во Дејзи Таун да донесе ред и мир. Кога дознава дека Пат Покер, лидерот на бандитите, е истиот човек кој му ги убил родителите, Том го...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.