СОДРЖИНА

Nakon što im je majka ubijena tokom pljačke prodavnice, otuđena braća se ponovo ujedinjuju da se osvete i preuzmu stvar u svoje ruke. Prkoseći policijskim naređenjima, braća kreću u poteru za organizatorom ubistva. Usput otkrivaju da su povezani još nekim krvnim vezama.

Слики

Четири браќаЧетири браќаЧетири браќаЧетири браќаЧетири браќаЧетири браќаЧетири браќа

Осврти


Nema recenzija
ПРЕПОРАКИ
 • СКЕЈТ ДО СМРТ (2008)

  среда
  image
  Двајца млади скејтборд ентузијасти стануваат сведоци на убиство на познат дилер на дрога. За да бидат работите уште полоши, злосторството е сторено од банда...
 • Од самрак до зори (1996)

  среда
  image
  Двајца опасни одметници во бегство киднапираат свештеник и неговите две деца и одат на југ во беден мексикански бар за да се засолнат. Наскоро сфаќаат дека не се...
 • Тешка мета 2 (2016)

  среда
  image
  Nastavak Van Dammovog filma iz 1993. godine. Osramoćeni penzionisani borac Wes Baylor nije mogao odbiti ponudu od milion dolara da se bori u Mianmaru. Kada stigne...
 • 16 Блока (2006)

  денес
  image
  Стариот детектив пред пензија, Џек Мозли (Брус Вилис), добива задача да го превезе ситниот криминалец Еди на суд. Мозли не знае дека Еди е сведок во судењето...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: polica privatnosti.