рејтинг: 6.3/10
Оценка на корисникот: 6.36/10
(33 гласови)

СОДРЖИНА

Рајан Рејнолдс и Кевин Костнер заједно у акционом трилеру у којем неќе недостајати акције, потере аутомобила, пуцњаве и интриге!
Радња се врти око необичног пројекта америчке владе у којој окорелом, опасном и непредвидљивом осуѓенику на смрт (Кевин Костнер) усаѓују сеќања, тајне и способности погинулог ЦИА агента да би довршио важан задатак који ќе спречити катастрофу светских размера.
Ово је прича о правом човеку у погрешном телу. Осим Костнера и Рејнолдса у филму израелског редитеља Ариела Вромена појављују се и Томи Ли Џоунс, Гари Олдман, Гал Гадо и Алис Ив.

Слики

Злочиначки умЗлочиначки умЗлочиначки умЗлочиначки умЗлочиначки умЗлочиначки умЗлочиначки умЗлочиначки умЗлочиначки ум

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Хакер (2015)

  денес
  image
  Дејството на „Хакер“ се одвива во светот на глобалниот киберкриминал и прикажува еден условно пуштен осуденик (Крис Хемсворт) и неговите американски и кинески...
 • Хари Потер и полукрвниот принц (2009)

  денес
  image
  Додека Смртојадите, охрабрени од враќањето на Лорд Валдеморт пустошат во светот на нормалните и светот на волшебниците, Хари се сомнева дека постои нова опасност...
 • Тор - Мрачниот свет (2013)

  денес
  image
  „Тор - Мрачниот свет“ ја продолжува филмската авантура на Тор. Тор се бори да го врати редот во вселената, но една древна раса, предводена од Малекит, кој бара...
 • Под водата (2020)

  денес
  image
  Еден екипаж од океанографски истражувачи се обидува да стигне до безбедност откако еден таинствен земјотрес го прекинува нивното подводно истражување и ја...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.