СОДРЖИНА

Када Еби коначно успе договорити састанак на слепо за своју сестру, Елизабет доживи саобраќајну несреќу на путу и упознаје тајанственог мушкарца са којим је требала изаќи. Дејвид тражи нову куќу у Сан Франциску, покушавајуќи преболети смрт своје супруге две године раније. Када коначно пронаѓе савршени стан, ништа га не може отерати од ње, чак и посета плаве жене, Елизабет, опседнуте контролом над свиме. Она тврди да је стан њен и постаје очигледно да се не сеќа ничега из прошлости, и да је практично дух. Дејвид јој жели помоќи и њих двоје постају све блискији

Слики

Меѓу небо и земјаМеѓу небо и земјаМеѓу небо и земјаМеѓу небо и земјаМеѓу небо и земјаМеѓу небо и земјаМеѓу небо и земјаМеѓу небо и земјаМеѓу небо и земјаМеѓу небо и земјаМеѓу небо и земјаМеѓу небо и земјаМеѓу небо и земјаМеѓу небо и земјаМеѓу небо и земјаМеѓу небо и земјаМеѓу небо и земјаМеѓу небо и земјаМеѓу небо и земјаМеѓу небо и земја

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Специјална пратка (2008)

  четврток
  image
  Максин Картер е курир со најдобри врски на целиот брег на Пацификот. Цело време е на пат и не сака да го промени ова од времето кога била сведок на смртта на...
 • Поп ѕвезда: Никогаш не се откажувај (2016)

  четврток
  image
  Енди Самберг, Акива Шефер и Џорма Таконе ги прикажуваат своите музички таленти на големиот екран. Овој документарец го следи бившиот член на тинејџерската музичка...
 • Патот (2010)

  четврток
  image
  Калифорнискиот доктор Том доаѓа во Франција за да ги земе останките на својот син кој загинува на Пиринеите во една бура, одејќи по „Патот до Сантјаго“. Во чест...
 • Маж од соништата (2021)

  четврток
  image
  Сара, писателка која се мачи со блокада во пишувањето, бара инспирација – и ја наоѓа кога случајно го среќава Годфри, несреќен отпадник кој постојано ги менува...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.