рејтинг: 7.2/10
Оценка на корисникот: 8.8/10
(12 гласови)

Слики

Појадок на ПлутонPathéПојадок на ПлутонPathéPathéPathéPathéПојадок на ПлутонПојадок на ПлутонПојадок на ПлутонПојадок на ПлутонПојадок на ПлутонПојадок на ПлутонПојадок на ПлутонПојадок на Плутон

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Ја волим Хакабис (2004)

  image
  У овој шармантој и интелигентној комедији, Дастин Хофман и Лили Томлин глуме Бернарда и Вивијен, брачни пар који води необичну детективску агенцију. Они испитују...
 • Потомци (2011)

  image
  „Потомци“ се одвива во Хаваи и го прикажува непредвидливото патување на едно американско семејство кое се наоѓа на крстопат. Мет Кинг (Џорџ Клуни) е сопруг и е...
 • Овнови (2015)

  image
  Њихова вековима стара раса сматра се једном од најбољих на острву и браќа редовно добијају награде за њихове непроцењиве овнове. Иако деле земљу и начин живота,...
 • Се викам Сара (2007)

  image
  Осамена и несреќна, Сара Винстон го направи првиот од дванаесет храбри чекори кон романса во клиника за лечење од алкохолизам, каде што го запозна Чарли, човекот...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.