poster

Хостел

Hostel (2005)

хорор | САД, Германија, Република Чешка, Словачка, Исланд
Режисер: Eli Roth

рејтинг: 5.9/10
Оценка на корисникот: 7.69/10
(32 гласови)

Слики

Sony Pictures TelevisionSony Pictures TelevisionSony Pictures TelevisionSony Pictures TelevisionSony Pictures TelevisionSony Pictures TelevisionSony Pictures TelevisionSony Pictures TelevisionХостелХостелХостелХостелХостелХостелХостелХостелХостелХостелХостелХостелХостелХостелХостелХостелХостел

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Повикување 3: Ѓаволот ме натера (2021)

  петок
  image
  „Повикување 3: Ѓаволот ме натера“ открива возбудлива приказна за терор, убиство и непознато зло кое ги шокира дури и искусните истражувачи на паранормалното Ед и...
 • Петок 13-ти (1980)

  петок
  image
  Извиѓачке инструкторе прогони и убија непознати убица када покушају да поново отворе летњи камп на месту где се дете једном удавило. Када се на идиличном...
 • Погрешно скретање (2003)

  петок
  image
  Група младих пошла је на једно безазлено планинарење и камповање, а нашла се заробљена у шумама планине Апелачи у Западној Вирџинији… ту сусреќу залуталог Крис...
 • Погрешно свртување: Почеток (2021)

  петок
  image
  Пријатели ја пешачат патеката Апалачиан кога се соочени со „Почетокот“, заедница на луѓе кои живеат во планините стотици години наназад.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.