рејтинг: 5.6/10
Оценка на корисникот: 6.25/10
(4 гласови)

СОДРЖИНА

Ким (Крyстен Риттер), Деена (Кате Босwортх) и Лаура (Рацхел Билсон) младе су, привлачне и воде безбрижне животе без обавеза. Након што Ким непланирано затрудни и одлучи задржати дијете, касноноќне забаве и изласке присиљена је замијенити одговорним животом. Насреќу, Ким уз себе има Деену и Лауру, које дају све од себе да јој помогну. Ким се у меѓувремену покушава вратити „у игру и наставити потрагу за љубави.

Слики

Ж!вот се деси

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Sono solo fantasmi (2019)

  денес
  image
  Three brothers confront a ghost outbreak in the city of Naples.
 • Баба Заба (2010)

  денес
  image
  Двејн Џонсон е Баба Заба, или познат како Дерек Томпсон, цврст играч во јуниорската лига за хокеј, чиј прекар доаѓа од неговата навика да ги крши забите на...
 • Ибица (2019)

  денес
  image
  Филипе и Карол, двајцата разведени, само што се запознале. Слепо вљубен, Филипе ќе направи се да ги одоброволи двајцата тинејџери на Карол и затоа на нејзиниот...
 • Како да изгубиш дечко за 10 дена (2003)

  денес
  image
  Колумнист за совети, Енди Андерсон (Кејт Хадсон), се обидува да ги тестира границите за тоа што може да напише во нејзиниот нов текст за тоа како да натераш маж...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.