СОДРЖИНА

Тинејџерица Цассандра отета је и закључана на скровитом мјесту те не може јавити обитељи да је жива. Прије осам година 9-годишња Цасс је отета из очевог камионета а он постаје први осумљичени код полиције. Како вријеме пролази све је мање трагова а Цассин отац Маттхеw је неутјешан. Уз то расапда му се брак. Хоќе ли ипак пронаќи несталу Цасс?

Слики

ЗаробљеницаЗаробљеницаЗаробљеницаЗаробљеницаЗаробљеница

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Градот на гревот (2005)

  денес
  image
  Добре дојдовте во Син Сити. Град што ги привлекува силните. Некои го нарекуваат мрачен... бесчувствителен. Ги има и оние што го викаат дом – расипани цајкани,...
 • Божја ќерка (2016)

  денес
  image
  Полицијски детектив Галбан истражује убиство свог партнера. Иако његов партнер није био "најчистији" полицајац у станици и било је доста притужби на његов рад, он...
 • Булевар Лондон (2010)

  денес
  image
  По отслужувањето на затворската казна, Мичел (Колин Фарел), има намера да води чесен живот, па наскоро се вработува како телохранител на ѕвездата Шарлот (Кира...
 • Сите светци на мафијата (2021)

  денес
  image
  „Сите светци на мафијата“ е долгоочекуваниот филм претходник на одличната и наградувана драмска серија на ХБО „Сопранови“. Младиот Ентони Сопрано расте во еден од...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.