СОДРЖИНА

Древните светски чуда долго време ги проколнувале истражувачите кои се осмелувале да ги откријат нивните тајни. Но еден тим од американски археолози добива повеќе отколку што очекувал кога открива една изгубена пирамида како ниедна друга во египетската пустина. Додека ги откриваат ужасните тајни закопани во неа, тие сфаќаат дека не само што се заробени туку дека се и цел на лов.

Слики

Пирамида

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Бегај (2020)

  денес
  image
  Дијана е девојка која предвреме го раѓа своето дете. 17 години подоцна, Дијана ја образува својата ќерка дома, која е неподвижна и хронично болна. Наскоро, Клои...
 • Домаќин (2020)

  денес
  image
  Радња овог напетог хорора прати веселу екипу која се преко чувеног Зоом-а редовно чује и размењује искуства за време пандемије коронавируса. Дугогодишње...
 • Погрешно скретање (2003)

  денес
  image
  Група младих пошла је на једно безазлено планинарење и камповање, а нашла се заробљена у шумама планине Апелачи у Западној Вирџинији… ту сусреќу залуталог Крис...
 • Огледало смрти (2013)

  денес
  image
  Прије десет година, трагедија је снашла обитељ Русселл оставивши брата и сестру, Тима И Каyлие заувијек измијењенима. Тим је осуѓен за убојство родитеља, за...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.